Doświadczenie


Od 4 lat pracuję indywidualnie z osobami, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej, rozpoczęciu aktywności fizycznej w bezpieczny sposób jak również cierpiącym na bóle kręgosłupa. Doświadczenie zdobywałem w jednej z największych sieci Fitness Clubów w Warszawie.

Współpraca


Na co dzień pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia osiągnąć zaplanowane cele. Współpracę opieram na 3 filarach. Diagnostyce, planowaniu i realizacji w postaci treningów personalnych i diecie indywidualnej. Dzięki takiemu podejściu mogę oszczędzić Twój cenny czas i zapewnić efekty nieosiągalne dla ogólnych programów ćwiczeń i diet. Oprócz tego zawsze staram się aby trening był dla moich podopiecznych odskocznią od życia codziennego i miło spędzonym czasem.

Filozofia


Wierzę w leczniczą moc aktywności fizycznej i naturalnego sposobu żywienia.

Ruch - biomechaniczne zdrowie

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, który metodą małych kroków zwiększa sprawność osoby ćwiczącej, modelując sylwetkę i neutralizując skutki siedzącego trybu życia. Wykorzystuję w tym celu ćwiczenia, które w naturalny sposób angażują całe ciało, aktywując mięśnie, wzmacniając stawy i przyspieszając przemianę materii. Odpowiednio zaprogramowany trening powoli Ci wykryć i zniwelować punkty zapalne Twojego ciała, zapobiegając dysfunkcjom i bólom w przyszłości. Bezpiecznie rozpoczniesz ćwiczenia po latach przerwy, niezależnie od obecnego poziomu sprawności i stanu Twego zdrowia.

Dieta - biochemiczne zdrowie

Jako dietetyk tworzę programy żywienia nastawione na redukcję tkanki tłuszczowej, wspomaganie leczenia schorzeń takich jak hashimoto, niedoczynność tarczycy, choroby układu krążenia, cukrzyca i insulinooporność. Wiedza zdobyta na studiach oraz najnowsze doniesienia ze świata nauki pozwalają mi na dostosowanie jadłospisów do wyników Twoich badań, organizacji dnia, preferencji żywieniowych i stawianych celów, które chcesz osiągnąć.

27

SZKOLEŃ

115

PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK

1484

TRENINGÓW PERSONALNYCH

197

UŁOŻONYCH JADŁOSPISÓW

Podopieczni


”Trafiłam na siłownię żeby zapisać się na jakieś zajęcia na zdrowy kręgosłup. Przy okazji postanowiłam porozmawiać z trenerem personalnym, akurat byłeś Ty. Pogadaliśmy, spodobało mi się Twoje podejście do tematu i postanowiłam poćwiczyć. Dałam sobie miesiąc z Tobą, a potem chciałam ćwiczyć już sama. Okazało się jednak, że zmuszasz mnie do takiego wysiłku, do jakiego wcześniej sama nie potrafiłam się zmusić, a chodziłam na siłownię i na zajęcia fitness kilka razy po wiele miesięcy. Do tego wymuszałeś dobrą technikę, co dodatkowo utrudniało mi ćwiczenia. Wiedziałam że sama nie podejmę takiego wysiłku, więc postanowiłam ćwiczyć z Tobą. Tym bardziej ze zaczęła zmieniać mi się sylwetka, zaczęłam być bardziej wyprostowana. No i właśnie – zwróciłeś moją uwagę na rzeczy, na które wcześniej nie zwróciłabym uwagi: garb, słabe przywodziciele. Moim celem był odchudzanie. Dopiero Ty mi uświadomiłeś, że sylwetka to basic, a za tym szła pupa, nogi, ręce, plecy, brzuch itd. Schudłam 13 kg i poprawiłam sylwetkę, mam mięśnie, mało tłuszczu, a nawet polubiłam treningi.”
Magda
,,Kazia poznałem na siłowni – zaczęło się od zainteresowania moją osobą, pomocy/porad przy kilku ćwiczeniach, a skończyło na treningach personalnych. W międzyczasie Trener przeprowadził ze mną dokładny wywiad (m.in. padły pytania o kontuzje i przeciwwskazania zdrowotne oraz stosowaną dietę), dokonał pomiarów oraz spytał o zakładane cele. Ćwiczenia przygotowane zostały z uwzględnieniem mojej kontuzji. Dodatkowo Kazio zmobilizował mnie do zrobienia prześwietlenia dolnej części kręgosłupa (to właśnie wspomniana kontuzja), po czym (po dostarczeniu wyników) dobrał odpowiedni trening, który okazał się zbawienny. W czasie naszych treningów Trener dokumentował mój progres (kolejne pomiary, testy sprawnościowe) i motywował mnie do dalszej, wytężonej pracy.”
Daniel Rapsol
,,Podczas pierwszego treningu Kazimierz dodał mi trochę pewności siebie, uwierzyłem w siebie. Z każdymi kolejnymi treningami czułem się pewniej. To było dla mnie bardzo ważne. Wchodząc pierwszy raz na siłownie tak na prawdę chciałem wszystkiego – schudnąć przede wszystkim, zawsze ważyłem bliżej 70 Kg, to był okres w moim życiu w którym waga pokazywała dużo więcej – 84 kg. To był główny cel. Jako kolejny cel założyłem sobie, że zacznę startować w przeszkodowych biegach, więc chciałem polepszyć swoją szybkość, skoczność i przede wszystkim kondycje która była na bardzo złym poziomie. Kolejną sprawą było rozpoczęcie troszkę bardziej zdrowego trybu życia z którym miałem ogromny problem – fast food, imprezy, ogólnie NIEZDROWY tryb życia. Z Kaziem współpracuje 1,5 roku w tym czasie zdążyłem z wagi 84 schudnąć do granicy 70 kg było bardzo ciężko, szczególne z dietą redukcyjną. Podobało mi się to ze nie chudłem gwałtownie a raczej regularnie. To co najbardziej mi się podobało przy stosunkowo dużej różnicy wagi którą osiągnąłem, wygląd zgodnie z planem i ustaleniami – poprawiał się. Zdecydowanie poprawiła się moja motoryka, szybkość i zwinność – ćwiczenia crossfit na koniec każdego treningu siłowego, a właściwie sprawdziany cotygodniowe motywowały do coraz szybszego ukończenia zestawu ćwiczeń który robiłem na czas zdecydowanie również poprawiały moją wydolność. Wystartowałem w trzech etapach Runmageddon w sezonie 2016. Planuje również w przyszłym roku wystartować kilka razy. Podczas mojej współpracy z Kaziem miałem różne etapy rozwijania swojej kultury fizycznej, fajne jest to, że na każda moją prośbę potrafił znaleźć rozwiązanie treningowe, które skutkowało. Zmiany w diecie były wprowadzane tak aby jak najlepiej przystosować je do mojego nietypowego trybu życia ( np. treningi rano o 6 ).”
Bartek Siedlecki

Napisz do mnie