O mnie

Pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia kształtować sylwetkę i osiągnąć sprawnie funkcjonujący organizm poprzez leczniczą moc ruchu
i odżywiania.

Wykształcenie

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku dietetyka. Jako trener personalny posiadam międzynarodową akredytację REPS i specjalizację medyczną.

Doświadczenie

Od 7 lat pracuję indywidualnie z osobami, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej, rozpoczęciu aktywności fizycznej w bezpieczny sposób, jak również cierpiącym na bóle kręgosłupa. Doświadczenie zdobywałem w jednej z największych sieci Fitness Clubów w Warszawie.

Lat doświadczenia

Klientów

Treningów personalnych

Moja filozofia

Wierzę w leczniczą moc
ruchu i odżywiania

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, który metodą małych kroków zwiększa sprawność osoby ćwiczącej, modelując sylwetkę i neutralizując skutki siedzącego trybu życia. Wykorzystuję w tym celu ćwiczenia, które w naturalny sposób angażują całe ciało, aktywując mięśnie, wzmacniając stawy i przyspieszając przemianę materii. Odpowiednio zaprogramowany trening powoli Ci wykryć i zniwelować punkty zapalne Twojego ciała, zapobiegając dysfunkcjom i bólom w przyszłości. Bezpiecznie rozpoczniesz ćwiczenia po latach przerwy, niezależnie od obecnego poziomu sprawności i stanu Twego zdrowia.

Jako dietetyk tworzę programy żywienia nastawione na redukcję tkanki tłuszczowej, wspomaganie leczenia schorzeń takich jak hashimoto, niedoczynność tarczycy, choroby układu krążenia, cukrzyca i insulinooporność. Wiedza zdobyta na studiach oraz najnowsze doniesienia ze świata nauki pozwalają mi na dostosowanie jadłospisów do wyników Twoich badań, organizacji dnia, preferencji żywieniowych i stawianych celów, które chcesz osiągnąć.

error: Content is protected !!