Trening Personalny Warszawa Bielany

Osiągnij swój cel

Trening dzięki któremu wymodelujesz sylwetkę, pozbędziesz bólu kręgosłupa, schudniesz i bezpiecznie rozpoczniesz ćwiczenia po latach przerwy i siedzącego trybu życia.

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 4

Przyspiesz metabolizm
i spalaj tkankę tłuszczową

Podkręć przemianę materii jeszcze na długo po zakończonej sesji treningowej. Dzięki temu spalasz tkankę tłuszczową 24h na dobę, a nie tylko podczas treningu. Ponadto trening metaboliczny powoduje rozmnożenie mitochondriów – komórek produkujących energię dzięki, którym Twoja przemiana materii przyspiesza.

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 3

Podnieś sprawność
i kondycję

Praca z oddechem i trening metaboliczny przyczynia się do lepszego rozprowadzenia tlenu po całym organizmie, co zmniejsza ryzyko zawału i chorób serca. Wreszcie przekłada się na brak zadyszki przy wchodzeniu po schodach i lepszy sen.

 

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 1

Pozbądź się bólu
i skoryguj postawę ciała

Uwolnij ciało od napięć i bóli, oraz zwiększ zakresy ruchu w stawach, wzmocnij mięśnie otaczające kręgosłup, oraz pracuj z oddechem tworząc zbroję, która ochroni Cię przed skutkami wielogodzinnej pracy siedzącej, oraz zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i życia codziennego.

 

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 2

Modeluj sylwetkę

Prawidłowa aktywacja mięśni, odpowiedni dobór obciążenia i metod treningowych pozwoli Ci kształtować sylwetkę i nadać jej atrakcyjny wygląd. Smukłe ramiona, mniej centymetrów w tali, jędrne uda i pośladki możesz osiągnąć, bez ingerencji chirurga, poprzez świadomą pracę nad swoim Ciałem.

 

Poznaj trening personalny

3 etapowa indywidualizacja treningu oszczędzi Twój cenny czas i zapewni efekty nieosiągalne dla ogólnych programów ćwiczeń.

w

Pierwszy trening

Spotkanie na którym otrzymasz rzetelną ocenę stanu swojego organizmu na podstawie szczerej rozmowy, analizy składu ciała, wywiadu medycznego i pozostałej diagnostyki.

Planowanie

Na podstawie informacji od Ciebie ułożę indywidualny program treningowy, który w efektywny i bezpieczny sposób doprowadzi Cię do celu.

Realizacja

Po zaakceptowaniu programu przystępujemy do realizacji planu w postaci treningów personalnych. Podczas realizacji stale monitoruję Twoje postępy podczas okresowych konsultacji z analizą składu ciała.

Pierwszy trening

Otrzymaj rzetelną ocenę stanu swojego organizmu na podstawie szerokiej diagnostyki i szczerej rozmowy. Zaplanuj swój sukces podczas pierwszego treningu personalnego.

Analiza składu ciała i pomiary

Analiza składu ciała pozwoli określić poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, tkanki kostnej, nawodnienia organizmu, a także poznać Twój wiek metaboliczny. Wiarygodność pomiaru zapewnia analizator składu ciała klasy medycznej TANITA z certyfikatem unijnym CE0122. Badanie uzupełnią pomiary antropometryczne centymetrem.

Wywiad medyczny

Poznaj zalecenia i przeciwwskazania do określonych aktywności fizycznych przy Twoim stanie zdrowia.

Ocena funkcjonalna ruchu

Poznaj w jaki sposób obecny styl życia wpływa na Twoją postawę Ciała. Wykryj miejsca, które ograniczają zakresy ruchów i powodują sztywność mięśni, oraz mogą powodować bóle. Dowiedz się jak chronić Ciało przed skutkami siedzącego trybu życia, oraz jak zniwelować bóle ćwiczeniami.

Trening wprowadzający

Odkryj czym jest trening personalny podczas indywidualnej sesji wprowadzającej pod moim okiem.

Raport na e-mail

Po pierwszym treningu otrzymasz obszerny raport z analizą składu ciała i wstępnym planem działania na swój e-mail.

trening personalny warszawa bielany analiza składu ciała kazimierz dargiewicz
trening personalny warszawa bielany konsultacja treningowa kazimierz dargiewicz

Twój trening

Na podstawie informacji zebranych podczas pierwszego treningu Tworzymy indywidualny program treningowy ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie Twojego celu.

Skalowanie

Większość ćwiczeń posiada swój łatwiejszy i trudniejszy odpowiednik. Dlatego zarówno osoba początkująca jak i zaawansowana może ćwiczyć adekwatnie do swoich możliwości. Wychodząc z założenia, że prawidłowa technika i bezpieczeństwo jest najważniejsze pracujemy u podstaw gruntując prawidłowe wzorce i pokonując kolejne szczeble na drabince sprawności.

Różnorodność

Mięśnie potrzebują nowych bodźców, aby trening był efektywny. Różnorodność ćwiczeń sprawia, że treningi są ciekawe, a Ty unikasz monotonii. Każdy trening jest niepowtarzalny oraz realizuje indywidualny program treningowy.

Strategia

Pomyśl ile razy brakowało Ci pomysłu na trening, lub twoje ćwiczenia były zupełnie losowe. Brak strategii kosztuje Cię czas i brak efektów. Dzięki indywidualnemu programowi treningowemu odczujesz sens w każdym swoim działaniu.

Trening funkcjonalny

Najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Opierając swoją aktywność na wszechstronnym ruchu (nie na ćwiczeniach izolowanych jak w typowych klubach fitness) będziesz nie tylko wzmacniać mięśnie i modelować sylwetkę, lecz również rozwijać rzeczywiste umiejętności obsługi swojego ciała w aktywnościach codziennych zwiększając komfort życia..

Trening medyczny

Celem treningu medycznego jest osiągnięcie pełnej sprawności fizycznej oraz ciała pozbawionego bólu i ograniczeń ruchowych. Jest skierowany do osób, które po przebytym okresie rehabilitacji, kontuzji, czy długiej przerwie od ćwiczeń pragną wrócić w bezpieczny sposób do aktywności fizycznej. Poprzez wielokierunkową pracę nad ciałem; w tym mięśniami głębokimi, powięziami, oddechem i stabilizacją centralną kręgosłupa znacząco podniesiesz komfort życia we własnym ciele.

Trenuj 2x w tygodniu

Założenia programu treningowego realizujemy podczas treningów personalnych

Efektywnie

Wystarczą już 2 treningi w tygodniu, aby osiągnąć znaczące rezultaty. Zapomnij o siedzeniu godzinami na siłowni. Pamiętaj, że najważniejsze jest sposób w jaki ćwiczysz, a nie czas spędzony na treningu.

Indywidualnie

Od pierwszego treningu przez program treningowy i sesje treningu personalnego cały proces treningowy jest dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia i stylu życia. Doświadcz precyzji indywidualnych rozwiązań i osiągnij cel szybką i bezpieczną drogą.

Bezpiecznie

Aż 98% urazów na siłowni ma charakter ciągły, a więc wynika z błędnego wykonywania ćwiczeń. Trenując pod moją opieką nie tylko wykonujesz ćwiczenia poprawnie, ale dzięki elementom treningu medycznego niwelujesz skutki siedzącego trybu życia i ryzyko wystąpienia bólu.

Trenuj w przyjaznym miejscu

Impuls Training Center

ul. Daniłowskiego 2/4
Warszawa, Bielany

Każdy trening przybliża
Cię do celu

1. Kierunkowa rozgrzewka i praca nad postawą ciała,
2. Aktywacja grup mięśniowych w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa ćwiczeń,
3. Wzmacnianie i modelowanie ciała przy użyciu akcesoriów treningowych i sprzętu,
4. Trening mięśni brzucha i mięśni głębokich wzmacniających kręgosłup,
5. Trening metaboliczny, spalający tkankę tłuszczową na długi czas po zakończonym treningu,
6. Rozciąganie asystowane, rozluźni spięte mięśnie treningu i zapewni optymalną regenerację, poprawi ukrwienie i odżywienie mięśni, oraz skróci okres regeneracji.

Poznaj historie sukcesu

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkich filmów w których moi podopieczni opowiadają o celach, które osiągnęli.

Zacznij trening w 4 krokach

Dołącz do grona zadowolonych podopiecznych, napisz swoją historię sukcesu i osiągnij swój cel.

1. Zarezerwuj termin pierwszego treningu

Dokonaj płatności w celu rezerwacji terminu. Skontaktuje się z Tobą, aby wspólnie ustalić termin pierwszego treningu personalnego.

w

2. Spotkajmy się!

Będę czekał na Ciebie przed recepcją w Impuls Training Center. Zabierz ze sobą ręcznik, strój sportowy i butelkę wody. Najpierw przeprowadzimy krótką rozmowę, następnie analizę ciała i pomiary, oraz wywiad medyczny. Następnie przejdziemy na salę, gdzie odbędzie się ocena funkcjonalna ruchu i trening wprowadzający. Zapraszam Cię na nasz pierwszy wspólny trening!

3. Trenuj pod moim okiem

Przez najbliższy miesiąc będziemy spotykać się 2x w tygodniu na treningach personalnych realizując założenia naszego pierwszego spotkania.

4. Ciesz się efektami

Każdy trening przybliża Cię do celu. Co miesiąc wykonujemy analizę składu ciała, oraz otrzymujesz raport o swoich postępach treningowych.

Trening Personalny
Warszawa Bielany

trening personalny warszawa bielany pierwszy trening

Na start – zaplanuj swój sukces

Trening Personalny
pierwszy trening

Z

Analiza składu ciała i pomiary

Z

Wywiad medyczny

Z

Ocena funkcjonalna ruchu

Z

Trening wprowadzający

Z

Wstępny plan działania

Z

Raport o stanie organizmu na e-mail

140zł
trening personalny warszawa plan miesięczny
Realizacja – Podążaj do celu

Trening Personalny
plan miesięczny

Z

8x Treningi Personalne

Z

Realizacja indywidualnego programu

Z

Aplikacja treningowa

Z

Uzupełniające ćwiczenia (opcjonalnie)

Z

Stały kontakt przez okres współpracy

Z

1x Analiza postępów

1120zł
trening personalny warszawa plan 3-miesięczny

Realizacja – Podążaj do celu

Trening personalny
plan 3 – miesięczny

Z

24x Treningi Personalne

Z

Realizacja indywidualnego programu

Z

Aplikacja treningowa

Z

Uzupełniające ćwiczenia (opcjonalnie)

Z

Stały kontakt przez okres współpracy

Z

3x Analiza postępów

3360zł 3120zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do pierwszego treningu?

Pierwszy trening
Proszę zabrać ze sobą wygodny strój sportowy.
Wymagane jest posiadanie wejścia jednorazowego na siłownię/aktywnego karnetu na siłownię/karty multisport/fitprofit.
Spotykamy się przed recepcją w poczekalni.
Najpierw przeprowadzimy krótką rozmowę następnie analizę ciała i pomiary (w ustronnym miejscu) oraz wywiad medyczny. Następnie przejdziemy do części treningowej na sali gdzie odbędzie się ocena funkcjonalna ruchu i trening wprowadzający.

Ile czasu trwa sesja treningu personalnego?

Trening personalny trwa 60min

Gdzie odbywają się treningi personalne?

Treningi personalne odbywają się w klubie Impuls Training Center na ul. Daniłowsiego 2/4 w Warszawie.

Ile mam czasu na wykorzystanie treningów?

Dokonuję wszelkich starań abyśmy, realizowali 8 treningów w miesiącu, czyli 2 treningi na tydzień. Początek miesiąca to pierwszy trening z nowego pakietu. Zgrywamy w tym celu terminy – stałe, a czasem bardziej ruchome. O ewentualnych zmianach informujemy wzajemnie z 24h wyprzedzeniem. Pozwala to na zachowanie systematyczności, regeneracji i spełnienie założeń ustalonych na konsultacji. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odrabiania treningów. Wtedy, gdy w jednym tygodniu wypadnie nam trening, w kolejnym możemy umówić 3 spotkania, ewentualnie przesunąć je na kolejny miesiąc przy założeniu kontynuowania współpracy. Dłuższe wyjazdy komunikujemy z wyprzedzeniem. Szczegóły współpracy znajdziesz w regulaminie treningów.

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych efektów?

Pierwsze efekty w postaci poprawy samopoczucia, kondycji i zwiększenia sprawności powinny być widoczne po miesiącu treningów. Po tym okresie również pojawiają się pierwsze efekty sylwetkowe – spadek kilogramów oraz ujędrnienie skóry czyli pierwsza oznaka modelowania ciała.

Czy decydując się na treningi personalne bez diety osiągnę swój cel?

Zależy od celu. Jeśli Twoje cele są typowo związane z układem ruchu np. poprawa sprawności, wydolności, zmniejszenie bólu pleców przy siedzącym trybie życia to zdecydowanie tak. Trening w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i poprawi Twoją jakość, życia.

Jeśli natomiast masz duże problemy ze zdrowiem od strony metabolicznej; insulinooporność, otyłość, choroby autoimmunologiczne, to najważniejsza dla Twojego zdrowia będzie odpowiednia dieta, redukcja stresu, regulacja rytmu dobowego, codzinna aktywność fizyczna typu spacery, a treningi będą wspomagać ten proces.

Jeśli zależy Ci mocno na poprawie wyglądu sylwetki, chcesz schudnąć bez utraty mieśni i wiszącej skóry. Albo w drugą stronę nabrać masy mięśniowej, to zdecydowanie połączenie diety i treningu będzie tutaj najlepsze. 

Czy po miesiącu treningów personalnych, mogę wybrać w kolejnym miesiącu treningi z dietą?
Tak

Zapytaj o trening

Wymagana zgoda

error: Content is protected !!