Podążaj do celu


Dzięki odpowiednim strategiom treningowym dotrzesz do celu szybką i bezpieczną drogą.

Obniż poziom tkanki tłuszczowej

Podnieś sprawność i kondycję

Pozbądź się bólu i skoryguj postawę ciała

Modeluj sylwetkę

Trenuj 2 godzinyw tygodniu


Efektywnie


Wystarczą już 2 treningi w tygodniu, aby osiągnąć znaczące rezultaty. Zapomnij o siedzeniu godzinami na siłowni. Pamiętaj, że najważniejsze jest sposób w jaki ćwiczysz, a nie czas spędzony na treningu.

Indywidualnie


Od konsultacji przez program treningowy i sesje treningu personalnego cały proces treningowy jest dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia i stylu życia. Doświadcz precyzji indywidualnych rozwiązań i osiągnij cel szybką i bezpieczną drogą.

Bezpiecznie


Aż 98% urazów na siłowni ma charakter ciągły, a więc wynika z błędnego wykonywania ćwiczeń. Trenując pod moją opieką nie tylko wykonujesz ćwiczenia poprawnie, ale dzięki elementom treningu medycznego niwelujesz skutki siedzącego trybu życia i ryzyko wystąpienia bólu.

Każdy treningprzybliża Ciędo celu


 • kierunkowa rozgrzewka i praca nad postawą ciała,
 • aktywacja grup mięśniowych w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa ćwiczeń,
 • wzmacnianie i modelowanie ciała przy użyciu akcesoriów treningowych i sprzętu,
 • trening mięśni brzucha i mięśni głębokich wzmacniających kręgosłup,
 • trening metaboliczny, spalający tkankę tłuszczową na długi czas po zakończonym treningu,
 • rozciąganie asystowane, rozluźni spięte mięśnie treningu i zapewni optymalną regenerację.

Twój trening


Łączy strategie treningu medycznego i funkcjonalnego.
Esencja aktywności fizycznej skupiona do dwóch sesji treningowych w tygodniu.

Trening funkcjonalny


Najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Opierając swoją aktywność na wszechstronnym ruchu (nie na ćwiczeniach izolowanych jak w typowych klubach fitness) będziesz nie tylko wzmacniać mięśnie i modelować sylwetkę, lecz również rozwijać rzeczywiste umiejętności obsługi swojego ciała w aktywnościach codziennych zwiększając komfort życia.

Trening Modelujący

Prawidłowa aktywacja mięśni, odpowiedni dobór obciążenia i metod treningowych pozwoli Ci kształtować sylwetkę i nadać jej atrakcyjny wygląd. Smukłe ramiona, mniej centymetrów w tali, jędrne uda i pośladki możesz osiągnąć, bez ingerencji chirurga, poprzez świadomą pracę nad swoim Ciałem.

Trening Propriocepcji

Propriocepcja to świadomość ciała w przestrzeni. Proprioreceptory w mięśniach, kościach i stawach informują o wzajemnych napięciach mięśni i ścięgien. Ich odpowiednia stymulacja poprzez ruch to klucz do sprawności fizycznej i neurologicznej przez długie lata.

Trening Metaboliczny

Podkręca przemianę materii jeszcze na długo po zakończonej sesji treningowej. Dzięki temu spalasz tkankę tłuszczową 24h na dobę, a nie tylko podczas treningu. Dodatkowo ten sposób treningu wymaga mniejszego nakładu czasu niż tradycyjne formy treningu.

Trening medyczny


Celem treningu medycznego jest osiągnięcie pełnej sprawności fizycznej oraz ciała pozbawionego bólu i ograniczeń ruchowych. Jest skierowany do osób, które po przebytym okresie rehabilitacji, kontuzji, czy długiej przerwie od ćwiczeń pragną wrócić w bezpieczny sposób do aktywności fizycznej. Poprzez wielokierunkową pracę nad ciałem; w tym mięśniami głębokimi, powięziami, oddechem i stabilizacją centralną kręgosłupa znacząco podniesiesz komfort życia we własnym ciele.

Trening stabilizacji głębokiej

Wzmocnij mięśnie otaczające kręgosłup, oraz pracuj z oddechem tworząc zbroję, która ochroni Cię przed skutkami wielogodzinnej pracy siedzącej oraz zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i życia codziennego.

Trening powięziowy

Uelastycznij powięzie (worki z tkanki łącznej otaczające mięśnie) dzięki metodzie, która pozwoli Ci na stopniową przebudowę włókien kolagenowych. Uwolnisz ciało od napięć i bóli, oraz zwiększysz zakresy ruchu w stawach.

Stretching asystowany

Popraw ukrwienie i odżywienie mięśni, oraz skróć okres regeneracji, stosując terapeutyczne metody rozciągania w mojej asyście.

Jeszcze więcejkorzyści


Skalowanie

Większość ćwiczeń posiada swój łatwiejszy i trudniejszy odpowiednik. Dlatego zarówno osoba początkująca jak i zaawansowana może ćwiczyć adekwatnie do swoich możliwości. Wychodząc z założenia, że prawidłowa technika i bezpieczeństwo jest najważniejsze pracujemy u podstaw gruntując prawidłowe wzorce i pokonując kolejne szczeble na drabince sprawności.

Różnorodność

Mięśnie potrzebują nowych bodźców, aby trening był efektywny. Różnorodność ćwiczeń sprawia, że trening jest ciekawy a Ty unikasz monotonii. Każdy trening jest niepowtarzalny oraz realizuje indywidualny program treningowy.

Strategia

Pomyśl ile razy brakowało Ci pomysłu na trening, lub twoje ćwiczenia były zupełnie losowe. Brak strategii kosztuje Cię czas i brak efektów. Dzięki indywidualnemu programowi treningowemu odczujesz sens w każdym swoim działaniu.

Kierunek Zdrowie


Zobacz ile możesz zyskać dzięki właściwemu treningowi.
Osiągnij biomechaniczne zdrowie.

Zdrowe stawy

Zwiększanie zakresów ruchu w stawach oraz ich właściwy ruch zapewnia odpowiednie ukrwienie i odżywienie stawów. Stymuluje również stawy do wydzielania mazi chroniącej stawy przed ścieraniem, co przeciwdziała zwyrodnieniom.

Mocne kości

Trening funkcjonalny przyczynia się do zwiększenia gęstości kości chroniąc je przed osteoporozą. Dodatkowo oddziałowuje na elementy kolagenowe sprawiając, że kości są elastyczne i odporne na złamania.

Dotlenione komórki

Praca z oddechem i trening metaboliczny przyczynia się do lepszego rozprowadzenia tlenu po całym organizmie, co zmniejsza ryzyko zawału i chorób serca. Ponadto trening powoduje rozmnożenie mitochondriów - komórek produkujące energię dzięki, którym Twoja przemiana materii przyspiesza.

Sprawność i kordynacja

Kontrola nad ciałem w ruchu, mocne mięśnie więzadła i stawy zapewniają komfort życia, oraz dowolnej aktywności fizycznej.

Efektyna codzień

Spalanie tkanki tłuszczowej 90%
Zmniejszenie dolegliwości bólowych 80%
Zwiększenie sprawności 90%
Wygląd sylwetki 85%

TrenujW PrzyjaznymMiejscu


Warszawa


Impuls Studio
ul. Daniłowskiego 2/4
Bielany

Konsultacja Treningowa


Otrzymaj rzetelną ocenę stanu swojego organizmu na podstawie szerokiej diagnostyki i szczerej rozmowy. Zaplanuj swój sukces treningowy podczas profesjonalnej konsultacji.

Analiza składu ciała i pomiary

Analiza składu ciała pozwoli określić poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, tkanki kostnej, nawodnienia organizmu, a także poznać Twój wiek metaboliczny. Wiarygodność pomiaru zapewnia analizator składu ciała klasy medycznej TANITA z certyfikatem unijnym CE0122. Badanie uzupełnią pomiary antropometryczne centymetrem.

Wywiad medyczny

Poznaj zalecenia i przeciwwskazania do określonych aktywności fizycznych przy Twoim stanie zdrowia.

Ocena funkcjonalna ruchu

Poznaj w jaki sposób obecny styl życia wpływa na Twoją postawę Ciała. Wykryj miejsca, które ograniczają zakresy ruchów i powodują sztywność mięśni, oraz mogą powodować bóle. Dowiedz się jak chronić Ciało przed skutkami siedzącego trybu życia, oraz jak zniwelować bóle ćwiczeniami.

Trening wprowadzający

Odkryj czym jest Trening Personalny, oraz w jaki sposób może pomóc Ci w realizacji celów ustalonych podczas konsultacji. Trenuj pod moim okiem podczas indywidualnej sesji wprowadzającej.

Na podstawie informacji Tworzymy program treningowy ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie Twojego celu.

Poznaj Opinie


Wybierz plan dla siebie


Konsultacjatreningowa

 • Analiza składu ciała i pomiary
 • Ocena funkcjonalna ruchu
 • Wywiad medyczny
 • Trening wprowadzający
 • Wstępny plan treningowy

100zł

WYBIERAM

Planmiesięczny

 • Konsultacja treningowa w cenie planu
 • 7 Indywidualnych sesji treningowych
 • Realizacja indywidualnego programu
 • Stały kontakt przez okres współpracy
 • 2 Konsultacje postępów

800zł

WYBIERAM

Plan3 miesięczny

 • Konsultacja treningowa w cenie planu
 • 23 Indywidualne sesje treningowe
 • Realizacja indywidualnego programu
 • Stały kontakt przez okres współpracy
 • 2 Konsultacje postępów

2000zł

WYBIERAM

Najczęściej Zadawane Pytania


Trening Personalny trwa 60min

Treningi personalne odbywają się w klubie Impuls na ul. Daniłowskiego 2/4 w Warszawie.

Pierwsze efekty w postaci poprawy samopoczucia, kondycji i zwiększenia sprawności powinny być widoczne po miesiącu treningów. Po tym okresie również pojawiają się pierwsze efekty sylwetkowe – spadek kilogramów oraz ujędrnienie skóry czyli pierwsza oznaka modelowania ciała.

Konsultacja treningowa na siłowni:
Proszę zabrać ze sobą wygodny strój sportowy.
Wymagane jest posiadanie wejścia jednorazowego na siłownię/aktywnego karnetu na siłownię/karty multisport/fitprofit/beactive.
Spotykamy się przed recepcją w poczekalni gdzie przeprowadzimy konsultację.
Najpierw przeprowadzimy krótką rozmowę następnie analizę ciała i pomiary (w ustronnym miejscu) i wywiad medyczny. Następnie przejdziemy do części treningowej na sali gdzie odbędzie się ocena funkcjonalna ruchu i trening wprowadzający.

Zapytaj o trening