Trener Personalny Warszawa | Opinia Kasi

16.06.2020 | Opinie

Trener Personalny Warszawa

Jakie były Twoje cele związane z treningami personalnymi i dietą?

Mam na imię Katarzyna. Na co dzień zajmuję się HR-em, więc mam pracę taką typowo biurową, stąd wzięła się też decyzja o tym żeby zacząć treningi. Chciałam schudnąć, poprawić sprawność fizyczną, pozbyć się niektórych bóli, trochę zacząć się lepiej odżywiać – nie fast foodami i ogólnie poprawić swój stan zdrowia.

Jakie cele udało Ci się osiągnąć dzięki treningowi personalnemu z dietą?

Prawie wszystkie, cały czas nad nimi pracujemy, ale główny cel został osiągnięty, zjechałam ponad 10kg z wagi, tkanki tłuszczowej ubyło, nabrałam masy mięśniowej, chociaż tego się bardzo obawiałam, ale ty mnie przekonałeś, że to nic złego.

Jak oceniasz współpracę ze mną?

Współpraca przebiega bardzo dobrze, dogadujemy się, słuchasz tego co mam do powiedzenia, czego lubię, czego nie lubię, bierzesz to zawsze pod uwagę. Starasz się pomimo wszystko przekonać mnie do niektórych ćwiczeń, do kilku udało Ci się mnie przekonać, ale tak jak mówię, zawsze słuchasz tego co mówię, także współpraca mega dobrze się układa. Rodzaje ćwiczeń, jak najbardziej mi odpowiadają, zawsze reagujesz na to jak mówię na jakieś ćwiczenie „NIE”i pamiętasz o tym, że nie lubię tych ćwiczeń i bierzesz to pod uwagę.

Dieta jest smaczna, zdrowa, dostosowana do mnie, do tego ile mam czasu na przygotowywanie posiłków, na to jakie potrawy lubię, jakich nie lubię, na początku ustaliliśmy, trochę zmodyfikowaliśmy czasy i potrawy.

Czy miałaś wątpliwości przed rozpoczęciem treningów?

Przede wszystkim takie, że się nie dogadamy, że nie zrozumiemy się, na czym mi zależy, że będziesz próbował po swojemu prowadzić treningi i to nie będzie mi odpowiadało, że się zniechęcę szybko, że pojawi się ból po treningach i to mnie najbardziej zniechęci, natomiast nic takiego nie nastąpiło i to mnie nastawiło do dalszej pracy, bardzo, bardzo pozytywnie.

Czy polecasz współpracę ze mną?

Jasne, z całego serca.

error: Content is protected !!