Trening Personalny z dietą przy rzucaniu palenia | Historia Sebastiana

16.06.2020 | Historie sukcesu

Trening Personalny Warszawa Bielany

Jakie były twoje cele treningowo-dietetyczne?

Chciałem zlikwidować bóle w kręgosłupie, które mnie męczyły od wielu lat, wzmocnić plecy, chciałem poprawić ogólną swoją wydolność, kondycję, no i zmienić swój sposób żywienia na bardziej zdrowy, chciałem również trochę przebudować swoją strukturę ciała i zgubić trochę tkanki tłuszczowej.

Jak wyglądały treningi personalne z dietą?

Ćwiczenia rozpoczęliśmy od moich pleców, które mnie bolały. Zostały mi zaaplikowane ćwiczenia rozciągające, wzmacniające plecy i po dosyć krótkim okresie czasu udało się zlikwidować ten ból pleców, z czego się niezmiernie cieszę. Mogliśmy przejść do ćwiczeń bardziej siłowych, ćwiczeń mających na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ćwiczeń ogólnie jakby poprawiających sylwetkę i wzmacniających organizm, całe ciało.

Jakie cele osiągnąłeś dzięki treningom personalnym z dietą?

Udało mi się zlikwidować ból pleców, co jest olbrzymim dla mnie sukcesem, ogólnie udało mi się wzmocnić ciało, zwiększyć wydolność, poprawiły mi się badania krwi no i przede wszystkim udało mi się skutecznie rzucić palenie.

Czy miałeś obawy przed treningiem personalnym?

Zawsze są jakieś obawy, bo jeżeli się nie zna drugiej osoby to zawsze są jakieś obawy, natomiast te obawy minęły błyskawicznie, ponieważ te ćwiczenia zaczęły przynosić skutek.

Czy polecasz współpracę ze mną?

Z całego serca polecam współpracę.

Sebastian

Kazimierz Dargiewicz

Kazimierz Dargiewicz

Dietetyk i Trener Personalny

O 7 lat pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia kształtować sylwetkę, redukować tkankę tłuszczową, bezpiecznie rozpocząć aktywność fizyczną i osiągnąć sprawnie funkcjonujący organizm.

Historie sukcesu
Seria filmów w których osoby z którymi miałem przyjemność współpracować opowiadają o swojej drodze do osiągnięcia celów związanych ze zdrowiem i sylwetką.

Jeśli zainspirowały Cię historie
i szukasz trenera personalnego
i dietetyka w Warszawie z którym osiągniesz wymarzone cele to zapraszam Cię do współpracy.

https://kazimierzdargiewicz.pl/trening-personalny-warszawa-bielany/

https://kazimierzdargiewicz.pl/trening-personalny-z-dieta-warszawa-bielany/

Trening Personalny Warszawa Trening Personalny Warszawa Bielany Trening Personalny Warszawa Bemowo Trening Personalny Warszawa Wola

error: Content is protected !!