Trening Personalny Warszawa | Historia Magdy

16.06.2020 | Opinie

Trening Personalny Warszawa

Jakie były Twoje cele związane z treningiem personalnym i dietą?

Chciałam zredukować trochę tkankę tłuszczową, usprawnić ciało, wysmuklić ciało, zniwelować bóle kręgosłupa, które miewałam od czasu do czasu. Przyszłam też z problemem, jakim jest choroba Hashimoto. Chciałam, żeby Kazimierz pomógł mi ułożyć  taką dietę, z którą sobie sama nie radziłam.

Jak wygląda trening personalny?

Treningi mają trzy etapy: rozgrzewkę, trening właściwy, a potem rozciąganie. Rozgrzewka bardzo dobrze przygotowuje do treningu właściwego, rozgrzewa wszystkie mięśnie, rozciąga, tak więc zawsze czuję się dobrze przygotowana do treningu. Też skupia się na tym, żeby zadbać o kobiece ciało, żeby powalczyć o te partie newralgiczne dla kobiet czyli pośladki, brzuch, uda.

Jak wygląda dieta personalna?

Jeśli chodzi o dietę, jestem na tej diecie prawie rok, jest ona bardzo fajnie zbilansowana, dania są smaczne, proste, łatwe do przygotowania, dają efekty, które są widoczne w badaniach. Moja dieta składa się z czterech do pięciu posiłków, które są ułożone w odpowiednich odstępach czasowych, tak żeby pierwszy i ostatni posiłek nie były za wcześnie, ani za późno. Są to posiłki, które naprawdę dają poczucie sytości, nigdy nie czuję się głodna, czasem nawet w drugą stronę, że w ogóle nie wyobrażam sobie żebym mogła zjeść cały posiłek, ale nie mam z tym większego problemu.

Na początku trochę bałam się diety związanej z Hashimoto, ponieważ była ona związana z wieloma wyrzeczeniami- tak sobie wyobrażałam i musiałam wyeliminować produkty, które kiedyś bardzo lubiłam natomiast właściwie nie ciągnie mnie do tych produktów i posiłki zapewniają mi wszystkie składniki, które powinny być w mojej diecie.

To co mi się podoba, to że jest dużo zup, które są też bardzo zróżnicowane, jest dużo warzyw, dużo kasz, ryżu, czyli wszystkiego tego do czego wcześniej nie byłam mocno przyzwyczajona i bardzo, bardzo mi się podoba to, że jest bardzo dużo warzyw i też jajek, bo akurat z tym nie umiałam sobie kiedyś poradzić, znałam może dwa/trzy sposoby na przyrządzanie jajek, a teraz mam bardzo duże spektrum.

Co osiągnęłaś dzięki treningom personalnym i diecie?

Dzięki tej diecie zredukowałam przeciwciała, które świadczyły o Hashimoto, były na dosyć wysokim poziomie, bo ponad prawie 900 jednostek i po trzech miesiącach tej diety zaczęły one opadać. tak, więc widać, że ta dieta przynosi efekty w moim przypadku. Zniwelowaliśmy tkankę tłuszczową, bóle kręgosłupa minęły, ciało jest usprawnione, mam duży zakres ruchu.

Czy miałaś obawy przed rozpoczęciem treningów personalnych i diety?

Nie, co najwyżej bardziej to było związane ze mną, czy wytrwam w takiej diecie, natomiast pierwsze spotkanie z Kazimierzem tylko utwierdziło mnie, że znalazłam odpowiedniego człowieka do tych celi, które sobie wyznaczyłam i chciałam rozpocząć tą współpracę, tak, więc serdecznie polecam. Przed treningami nie miałam obawy, Kazimierz bardzo fajnie wprowadzał mnie w te treningi, ćwiczenia były stopniowane, tak więc nie czułam takiej obawy, że mogłabym sobie zrobić krzywdę, bardziej było zaskoczenie, że jestem w stanie osiągnąć pewne cele i wykonać pewne ćwiczenia, których wcześniej nigdy nie wykonywałam.

Serdecznie polecam współpracę z Kazimierzem.

Magda

error: Content is protected !!