Trening Personalny przy pracy biurowej | Historia Piotrka

14.06.2020 | Opinie

Trening Personalny Warszawa

Jakie były Twoje cele związane z treningiem personalnym?

Pracuję w biurze, więc bardzo często wiąże się z tym, że spędzam przy biurku dużo czasu i czułem, że moje plecy już to odczuwają, podobnie jak z resztą nogi, więc moim głównym celem było mimo wszystko czuć się lepiej, żeby odeszły mi bóle pleców, związane właśnie z siedzeniem przy biurku, ale też po prostu chciałem poprawić sylwetkę, chciałem się lepiej czuć ze sobą, chciałem poprawić wydolność, więc takie myślę, że typowe cele osoby, która pracuje w biurze.

Jak dowiedziałeś się o treningu personalnym?

Standardowo z internetu. Wpisałem chyba hasło „Trener Personalny Warszawa Bielany”, bo mieszkam na Bielanach. Szukałem kogoś, kto wydawał się profesjonalny, a strona Kazimierza była zdecydowanie bardzo fajnie prowadzona, plus chciałem kogoś na dłuższą współpracę, a tutaj właśnie Kazimierz miałeś od razu pakiety dłuższe, dlatego to też był jeden z czynników, które wybierałem i wybrałem Ciebie jako trenera, no ale generalnie tak – strona internetowa.

Jakie cele osiągnąłeś dzięki treningom personalnym?

Odwrócę trochę to pytanie, tak osiągnąłem swoje cele, zdecydowanie plecy bolą mnie mniej, właściwie prawie już w ogóle, nie odczuwam tych bóli, które odczuwałem wcześniej, czuję się ze sobą lepiej, wydaje mi się, że jestem bardziej rozciągnięty, jeśli chodzi o wydolność, to również jest lepiej. Podobało mi się bardzo, że zaczynaliśmy od takiej rozgrzewki, ale takiej rozgrzewki, która miała też mnie otworzyć, bardziej rozciągnąć, dzięki czemu ta technika wykonywania ćwiczeń miała być jak najlepsza, więc najpierw taka naprawdę solidna, fajna rozgrzewka połączona z rozciąganiem, a później te takie wydaje mi się najistotniejsze ćwiczenia typu martwy ciąg, przysiady, wyciskania i podobało mi się to, że za każdym razem dbaliśmy też o formę. Oczywiście zwiększaliśmy też ciężary, ale było właśnie dbanie o to, żeby ta forma była odpowiednia, żeby przede wszystkim nie zrobić sobie krzywdy. Mogą być nawet trochę wolniejsze osiągnięcia, ale przede wszystkim, żeby to było bezpieczne ćwiczenie.

Jak oceniasz naszą współpracę treningową?

Bardzo pozytywnie, oprócz tego, że widzę tutaj naprawdę duży profesjonalizm, dbanie przede wszystkim o to zdrowie, też prowadzoną diagnostykę, gdzie wiem z czego składa się moje ciało, jeśli chodzi o procenty, dzięki temu badaniu, cały czas właśnie dbałeś o osiągi, ale też po prostu miło mi się współpracuje, bo jesteś fajnym gościem, z którym można też pogadać, co jest bardzo pozytywne. Ten trening to nie jest tylko taki trening, ale można się też pośmiać, porozmawiać, więc to też jest super, oceniam bardzo pozytywnie.

Piotrek

error: Content is protected !!