Trening Personalny Warszawa | Historia Szczepana

16.06.2020 | Opinie

Trening Personalny Warszawa

Jak się o mnie dowiedziałeś?

Żona trenowała  wcześniej z Tobą i poleciła mi Ciebie, ponieważ była bardzo zadowolona.

Jakie były Twoje cele związane z treningami personalnymi?

Chciałem poprawić swoją technikę, ponieważ obawiałem się, że nie ćwiczę najlepiej i nie znam do końca ćwiczeń, chciałem też poznać nowe ćwiczenia i upewnić się, że trening jest w porządku. Przestały mnie boleć plecy, więc zapomniałem jeszcze, że moim celem treningowym były plecy. Musiałem je wzmocnić, ponieważ dużo siedzę, chciałem żeby moje plecy mnie nie bolały, zwłaszcza tam w odcinku lędźwiowym, krzyżowym, chciałem, żeby były mocniejsze, żeby mnie nie bolały i żebym mógł jeszcze więcej siedzieć.

Jak wygląda trening personalny?

Trening podzielony jest na trzy etapy, to jest rozgrzewka, trening właściwy i rozciąganie. Rozgrzewka dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ponieważ będąc rozgrzanym czułem się właściwie przygotowany do wykonywania treningu siłowego, gdzie trzeba było podnieść znaczący ciężar, a rozciąganie było już przyjemnym sposobem na zakończenie treningu.

Czy trening personalny jest bezpieczny?

Tak, bałem się, że mogę sobie zrobić krzywdę, zawsze jest jakieś ryzyko pewnie, ale oprócz tego żadnych. Może takie, że ponieważ wcześniej trenowałem sam przez dłuższy czas, to bałem się, że nie zapamiętam nowych ćwiczeń, albo szczegółów, ale to się nie sprawdziło, ponieważ dobrze tłumaczyłeś te ćwiczenia, jak się je wykonuje i zapamiętałem co trzeba.

Jakie cele osiągnąłeś dzięki treningom personalnym?

Z tego co zauważyłem, wzmocnione zostały mięśnie, ten gorset mięśniowy, który tutaj utrzymywał mnie w tułowiu, czuję się lepiej znacząco, też dużo lepiej poznałem ćwiczenia, czuję się na tyle sprawnie, że mogę sam ćwiczyć, bez dodatkowej obserwacji, no i zwiększyłem masę, spadł mi poziom tłuszczu, więc czuję się też znacznie lepiej.

Jak oceniasz współpracę ze mną?

Bardzo dobrze oceniam współpracę, cieszę się, że mogłem z Tobą ćwiczyć. Podobało mi się to, że patrzyłeś na mnie cały czas, że poprawiałeś mnie na bieżąco, nie sprawdzałeś w telefonie, co się dzieje, bo też miałem takie doświadczenie i nie dawałeś mi treningów typu „biegaj 20min na bieżni, a później zobaczymy co się stanie”, więc te treningi były wcześniej przygotowane, przemyślane i z efektu jestem zadowolony.

error: Content is protected !!