Trening Personalny
z dietą Warszawa

Podążaj do celu
najszybszą drogą

odchudzanie dieta personalna online kazimierz dargiewicz

Schudnij bez efektu jojo

Treningi oszczędzą mięśnie w procesie odchudzania, zapobiegną wiszącej skórze i przyspieszą przemianę materii. Dieta będzie precyzyjnie dopasowana do potrzeb Twojego organizmu, dzięki temu unikniesz niedoborów, napadów głodu, obniżenia tempa przemiany materii i zatrzymania procesu odchudzania.

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 1

Pozbądź się bólu i skoryguj postawę ciała

Uwolnij ciało od napięć i bóli, oraz zwiększ zakresy ruchu w stawach, wzmocnij mięśnie otaczające kręgosłup, co zmniejszy skutki wielogodzinnej pracy siedzącej, zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i życia codziennego.

 

dieta personalna online dietoterapia kazimierz dargiewicz 1

Wspomagaj leczenie chorób

Trening metaboliczny przyczynia się do lepszego rozprowadzenia tlenu po całym organizmie, co zmniejsza ryzyko zawału i chorób serca. Wreszcie przekłada się na brak zadyszki przy wchodzeniu po schodach i lepszy sen. Aktywność fizyczna w połączeniu ze zmianami sposobu żywienia to najlepszy sposób na cofnięcie zmian miażdżycowych, regulację poziomu cukru, insuliny, oraz przywrócenie równowagi hormonalnej.

 

trening personalny warszawa bielany kazimierz dargiewicz 2

Modeluj sylwetkę

Prawidłowa aktywacja mięśni, odpowiedni dobór obciążenia i metod treningowych zapewni mięśniom bodziec, a odpowiednia dieta budulec do regeneracji mięśni i przyspieszenia przemiany materii, co pozwoli Ci w najskuteczniejszy sposób ukształtować sylwetkę i nadać jej atrakcyjny wygląd. Smukłe ramiona, mniej centymetrów w tali, jędrne uda i pośladki możesz osiągnąć, bez ingerencji chirurga, poprzez świadomą pracę nad swoim Ciałem.

 

Połącz trening personalny
z dietą

3 etapowa indywidualizacja treningu z dietą oszczędzi Twój cenny czas i zapewni efekty nieosiągalne dla ogólnych programów ćwiczeń.

w

Pierwszy trening z wizytą dietetyczną

Spotkanie na którym otrzymasz rzetelną ocenę stanu swojego organizmu na podstawie szczerej rozmowy, analizy składu ciała, wywiadu medycznego i pozostałej diagnostyki.

Planowanie

Na podstawie informacji od Ciebie ułożę indywidualny program treningowo-dietetyczny, który w efektywny i bezpieczny sposób doprowadzi Cię do celu.

Realizacja

Po zaakceptowaniu programu przystępujemy do realizacji planu w postaci treningów personalnych i diety. Podczas realizacji stale monitoruję Twoje postępy podczas okresowych podsumowań z analizą składu ciała.

Pierwszy trening
z wizytą dietetyczną

Otrzymaj rzetelną ocenę stanu swojego organizmu na podstawie szerokiej diagnostyki i szczerej rozmowy. Zaplanuj swój sukces podczas pierwszego treningu z wizytą dietetyczną

trening personalny warszawa bielany analiza składu ciała kazimierz dargiewicz

Analiza składu ciała i pomiary

Analiza składu ciała pozwoli określić poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, tkanki kostnej, nawodnienia organizmu, a także poznać Twój wiek metaboliczny. Wiarygodność pomiaru zapewnia analizator składu ciała klasy medycznej TANITA z certyfikatem unijnym CE0122. Badanie uzupełnią pomiary antropometryczne centymetrem.

Wywiad medyczny

Poznaj zalecenia i przeciwwskazania do określonych aktywności fizycznych przy Twoim stanie zdrowia.

Ocena funkcjonalna ruchu

Poznaj w jaki sposób obecny styl życia wpływa na Twoją postawę Ciała. Wykryj miejsca, które ograniczają zakresy ruchów i powodują sztywność mięśni, oraz mogą powodować bóle. Dowiedz się jak chronić Ciało przed skutkami siedzącego trybu życia, oraz jak zniwelować bóle ćwiczeniami.

Trening wprowadzający

Odkryj czym jest trening personalny podczas indywidualnej sesji wprowadzającej pod moim okiem.

Raport na e-mail

Po pierwszym treningu z wizytą dietetyczną otrzymasz obszerny raport z analizą składu ciała i wstępnym planem działania na swój e-mail.

trening personalny warszawa bielany konsultacja treningowa kazimierz dargiewicz

Konto pacjenta online

Utworzę dla Ciebie konto pacjenta online na którym będzie czekała ankieta wstępna do wypełnienia. Po wizycie znajdą się na nim również wyniki analizy składu ciała i pomiary, a w przyszłości także jadłospis.

i

Analiza sposobu żywienia

Spojrzenie na Twój obecny sposób żywienia pozwoli określić stan metabolizmu i relacje z jedzeniem. Dzięki temu nowa dieta nie będzie szokiem dla organizmu, a płynnym przejściem do nowych nawyków.

Wywiad żywieniowy i medyczny

Na początku poproszę Cię o wypełnienie ankiety, która zawiera wszelkie niezbędne pytania do indywidualizacji diety. Będą to informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia ale i preferencji kulinarnych. Wszystko po to aby Twój nowy jadłospis jak najbardziej Ci odpowiadał.

Analiza badań krwi

Wyniki badań krwi bezpośrednio pokazują stan zdrowia Twojego organizmu. Odpowiednia dieta i suplementacja jest w stanie skutecznie uzupełnić niedobory i poprawić parametry krwi.

Twój trening

Na podstawie informacji zebranych podczas pierwszego spotkania Tworzymy indywidualny program treningowo-dietetyczny ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie Twojego celu.

Skalowanie treningu

Większość ćwiczeń posiada swój łatwiejszy i trudniejszy odpowiednik. Dlatego zarówno osoba początkująca jak i zaawansowana może ćwiczyć adekwatnie do swoich możliwości. Wychodząc z założenia, że prawidłowa technika i bezpieczeństwo jest najważniejsze pracujemy u podstaw gruntując prawidłowe wzorce i pokonując kolejne szczeble na drabince sprawności.

Różnorodność ćwiczeń

Mięśnie potrzebują nowych bodźców, aby trening był efektywny. Różnorodność ćwiczeń sprawia, że treningi są ciekawe, a Ty unikasz monotonii. Każdy trening jest niepowtarzalny oraz realizuje indywidualny program treningowy.

Strategia

Pomyśl ile razy brakowało Ci pomysłu na trening, lub twoje ćwiczenia były zupełnie losowe. Brak strategii kosztuje Cię czas i brak efektów. Dzięki indywidualnemu programowi treningowemu odczujesz sens w każdym swoim działaniu.

Trening funkcjonalny

Najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Opierając swoją aktywność na wszechstronnym ruchu (nie na ćwiczeniach izolowanych jak w typowych klubach fitness) będziesz nie tylko wzmacniać mięśnie i modelować sylwetkę, lecz również rozwijać rzeczywiste umiejętności obsługi swojego ciała w aktywnościach codziennych zwiększając komfort życia..

Trening medyczny

Celem treningu medycznego jest osiągnięcie pełnej sprawności fizycznej oraz ciała pozbawionego bólu i ograniczeń ruchowych. Jest skierowany do osób, które po przebytym okresie rehabilitacji, kontuzji, czy długiej przerwie od ćwiczeń pragną wrócić w bezpieczny sposób do aktywności fizycznej. Poprzez wielokierunkową pracę nad ciałem; w tym mięśniami głębokimi, powięziami, oddechem i stabilizacją centralną kręgosłupa znacząco podniesiesz komfort życia we własnym ciele.

Trenuj 2x w tygodniu

Założenia programu treningowego realizujemy podczas treningów personalnych.

Efektywnie

Wystarczą już 2 treningi w tygodniu, aby osiągnąć znaczące rezultaty. Zapomnij o siedzeniu godzinami na siłowni. Pamiętaj, że najważniejsze jest sposób w jaki ćwiczysz, a nie czas spędzony na treningu.

Indywidualnie

Od pierwszego treningu przez program treningowy i sesje treningu personalnego cały proces treningowy jest dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia i stylu życia. Doświadcz precyzji indywidualnych rozwiązań i osiągnij cel szybką i bezpieczną drogą.

Bezpiecznie

Aż 98% urazów na siłowni ma charakter ciągły, a więc wynika z błędnego wykonywania ćwiczeń. Trenując pod moją opieką nie tylko wykonujesz ćwiczenia poprawnie, ale dzięki elementom treningu medycznego niwelujesz skutki siedzącego trybu życia i ryzyko wystąpienia bólu.

Trenuj w przyjaznym miejscu

Impuls Training Center

ul. Daniłowskiego 2/4
Warszawa, Bielany

Każdy trening przybliża
Cię do celu

1. Kierunkowa rozgrzewka i praca nad postawą ciała,
2. Aktywacja grup mięśniowych w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa ćwiczeń,
3. Wzmacnianie i modelowanie ciała przy użyciu akcesoriów treningowych i sprzętu,
4. Trening mięśni brzucha i mięśni głębokich wzmacniających kręgosłup,
5. Trening metaboliczny, spalający tkankę tłuszczową na długi czas po zakończonym treningu,
6. Rozciąganie asystowane, rozluźni spięte mięśnie treningu i zapewni optymalną regenerację, poprawi ukrwienie i odżywienie mięśni, oraz skróci okres regeneracji.

Twoja dieta

Spersonalizowany program dietetyczny w połączeniu z treningami personalnymi tworzy kompletny plan metamorfozy

Precyzyjnie wyliczona

Pokrywa Twoje zapotrzebowanie na składniki odżywcze, kalorie, witaminy i minerały, a także dodatkowe parametry jak np. przeciwzapalna proporcja kwasów tłuszczowych.

Zgodna z Twoim harmonogramem

Twój tryb życia determinuje godziny spożywania posiłków, ich ilość, a także formę.  Dieta personalna podąża za Tobą nie wywracając życia do góry nogami.

Na podstawie wyników badań

Dieta będzie dostosowana do Twoich wyników badań i historii medycznej. Jakie badania warto przygotować przed konsultacją znajdziesz na końcu tej strony.

 

Zawsze tam
gdzie Ty

Dieta dostępna z każdego miejsca dzięki koncie pacjenta online, przejrzystemu pdf, a także z aplikacji mobilnej i wygodnej listy zakupów

dieta indywidualna online kazimierz dargiewicz

Dostęp do jadłospisu online

dieta indywidualna online przejrzysty jadłospis w pdf

Przejrzysty plik PDF

dieta indywidualna online lista zakupów

Wygodna lista zakupów

Jedz smacznie
i zdrowo

Dzięki przepisom, krok po kroku nauczysz się gotować smacznie i zdrowo. Wygodne porcjowanie pozwala przygotować potrawy z wyprzedzeniem i skraca czas spędzony w kuchni do minimum. Szybkie śniadania przyspieszą start dnia, a mobilne posiłki z łatwością zabierzesz do pracy.

W zgodzie z potrzebami organizmu

Najbardziej doskonały sposób odżywienia stworzyła natura. Opierając swoją dietę na niskoprzetworzonych produktach bogatych w naturalnie występujące związki, nie tylko osiągniesz optymalną masę ciała, ale również wyregulujesz procesy zachodzące w organizmie, co przełoży się na wygląd sylwetki, samopoczucie, dłuższe życie i mniejsze ryzyko chorób.

Wygląd zewnętrzny

Problemy ze skórą, nadmiar tkanki tłuszczowej, obrzęki, wypadanie włosów obniżają komfort życia, ale przede wszystkim sygnalizują zaburzenie równowagi w organizmie, którą możesz przywrócić dietą.

Energia i witalność

Z każdą kalorią dostarczysz substancje wspierające Twoje ciało. Poruszając się w obrębie naturalnych składników, bogactwa ziół i przypraw odkryjesz korzyści z bogato odżywczej diety, która zapewnia jasność umysłu i energię do codziennych zadań.

Zdrowie i długowieczność

Sposób odżywiania wpływa na ekspresję genów. Odżywiając się w odpowiedni sposób możesz wyciszyć geny, które predysponują Cię do wystąpienia chorób, opóźnić procesy starzenia i cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

odchudzanie dieta personalna online kazimierz dargiewicz

Wspomagaj leczenie chorób dietą

Metabolizm to wszystkie reakcje chemiczne i przemiany energii, które zachodzą aby organizm wykorzystał strawiony pokarm na energie, budowę komórek, zapasy. Łatwo nadwyrężyć te delikatne szlaki metaboliczne długotrwałym nadmiarem kalorii, węglowodanów prostych, prozapalnych tłuszczów trans, alkoholem, ale też lekami sterydowymi, stresem, brakiem aktywności fizycznej i snu.

O zaburzeniach metabolizmu świadczy:

 • nadwaga i otyłość
 • otyłość brzuszna
 • insulinooporność
 • miażdżyca
 • nadciśnienie
 • wysoki poziom cukru we krwi
 • wysoki poziom trójglicerydów
 • niski poziom cholesterolu HDL

Wśród chorób układu krążenia przeważają powikłania miażdżycy. Należy do nich choroba niedokrwienna serca na którą choruje 1 mln osób w Polsce, oraz nadciśnienie tętnicze. Za bezpośrednią przyczynę miażdżycy uważa się zaburzenia w gospodarce lipidowej i stan zapalny, którym sprzyja otyłość (głównie typu brzusznego), wraz z hiperinsulinomią i insulinoopornością. Otyłość prowadzi również do nadciśnienia, oraz zaburzeń w metabolizmie węglowodanów (cukrzyca typu 2) i nadkrzepliwości krwi.[1] Cała ta sieć powiązań składa się na choroby metaboliczne – wzajemnie zależne gdzie jedna predysponuje do wystąpienia następnej.

Przerwij błędne koło i podejmij się spersonalizowanej dietoterapii chorób metabolicznych. Omówimy Twój dotychczasowy styl życia i stworzymy strategię, która pozwoli Ci naprawić metabolizm, zmniejszyć złogi miażdżycowe, obniżyć poziom cukru i trójglicerydów we krwi, wyregulować wydzielanie insuliny przez trzustkę, obniżyć masę ciała i przywrócić równowagę w organizmie.

1. Gawęcki J., Roszkowski W., Żywienie człowieka Zdrowego i Chorego, Wydawnictwo Naukowe PWN

Choroby autoimmunologiczne są chorobami przewlekłymi i nieuleczalnymi z okresami reemisji (bezobjawowe) i aktywnymi (nasilenie objawów). Polegają na defekcie w działaniu układu odpornościowego w którym organizm zwraca się przeciwko własnym tkankom i atakuje je podobnie jak wirusa, czy bakterie. Zaatakowany narząd np. tarczyca, jelita, stawy zostaje dosłownie „zjadany” przez układ odpornościowy, co powoduje, że narząd funkcjonuje coraz gorzej i nasilają się objawy, które pojawiają się najczęściej po wielu latach choroby, gdy zaatakowany narząd zaczyna tracić swoją funkcję.

Choroby o podłożu autoimmunologicznym:

 • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
 • Choroba Leśniowskiego – Crohna
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
 • Celiakia
 • Toczeń układowy
 • Choroba Gravesa-Basedowa
 • Hashimoto
 • Cukrzyca
 • Zespół Sjögrena
 • Stwardnienie rozsiane
 • Miażdżyca
 • Choroba Addisona
 • Łuszczyca

Dieta personalna w chorobach autoimmunologicznych wspiera proces leczenia: działa przeciwzapalnie i reguluje układ odpornościowy, dostarcza składniki odżywcze, odciąża zajęty chorobą organ, reguluje procesy trawienia i wchłaniania, przywraca równowagę w mikroflorze jelitowej, wspiera usuwanie toksyn w komórkach, bierze pod uwagę specyfikę konkretnej choroby. Wspomagając farmakoterapię odpowiednim sposobem żywienia, aktywnością fizyczną i redukcją stresu, masz większą szansę zapanować nad chorobą i żyć w długotrwałej reemisji.

Przewód pokarmowy odpowiada za trawienie pokarmów i wchłanianie substancji odżywczych. Do zaburzonego wydzielania soków trawiennych i enzymów dochodzi z powodu chorób, niewłaściwej diety, stresu, używek, leków, antybiotyków. Niestrawione treści zalegają w układzie pokarmowym, co prowadzi do rozwoju patogennej flory jelitowej, wzdęć, biegunek albo zaparć, które obniżają jakość życia i mogą prowadzić do innych chorób (błędne koło się zamyka). Dzięki wykluczeniu problematycznych produktów, optymalizacji wydzielania soków żołądkowych i enzymów przez stosowanie, ziół i przypraw, probiotykoterapię, substancje odżywcze w diecie, można w znaczący sposób usprawnić działanie przewodu pokarmowego dietą.

Choroby przewodu pokarmowego

 • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
 • Choroba Leśniowskiego – Crohna
 • Celiakia
 • IBS – jelito nadwrażliwe
 • Zaparcia, biegunki, gazy, przelewania
 • Zaburzenia mikrobioty jelitowej
 • Zgaga i refluks
 • Wrzody żołądka i zakażenie Helicobacter Pylori
 • Problemy z trawieniem i wchłanianiem

Dieta personalna w chorobach przewodu pokarmowego wspiera proces leczenia dostarcza składniki odżywcze, odciąża zajęty chorobą organ, reguluje procesy trawienia i wchłaniania, przywraca równowagę w mikroflorze jelitowej, bierze pod uwagę specyfikę konkretnej choroby.

Alergia to niewłaściwa reakcja naszego układu odpornościowego na alergeny ze środowiska. Objawy to wodnisty katar, obrzęki, biegunki, wysoka temperatura, duszności, a nawet szok anafilaktyczny. Alergię pokarmową wykrywa się ją na podstawie obserwacji objawów i testów IgE z krwi. Nietolerancja to brak możliwości strawienia składnika diety np. laktozy z mleka przez niedobór enzymów, ale też mniej oczywista jak nietolerancja fermentujących węglowodanów np. w fasoli, czy pszenicy przez nieprawidłową mikroflorę. Jeśli jesteś jedną z osób, które mają „alergię dosłownie na wszystko” to warto zgłębić problem szerzej zająć się modyfikacją mikrobioty jelitowej dietą i probiotykoterapią, gdyż w jelitach kształtuje się odporność.

Dieta eliminacyjna w alergiach i nietolerancjach

 • na podstawie testu na alergie IgE zależne (konkretne składniki pokarmowe)
 • na podstawie testów na alergie wziewne kiedy uporczywe objawy nie mijają i warto usunąć składniki pokarmowe reagujące krzyżowo
 • alergia na metale np. nikiel (nikiel jest np. w pomidorach)
 • nietolerancja histaminy (np. cytrusy, kiszonki)
 • nietolerancja laktozy (produkty mleczne)
 • nietolerancja glutenu (pszenica)
 • inne

Zidentyfikowanie alergenu, czy nietolerowanego produktu to połowa sukcesu. Drugą jest wprowadzenie diety eliminacyjnej, która usunie problematyczny składnik z diety, ale również produkty pośrednio go zawierające np. gluten, orzeszki arachidowe, soja mogą znajdować się w przetworach, wędlinach, słodyczach jako spulchniacze. Niektóre alergeny wziewne i pokarmowe mogą reagować krzyżowo ze względu na podobieństwo chemiczne np. alergia wziewna na pyłek traw łączyć się z pokarmową na pszenicę, żyto. Dzięki diecie personalnej na podstawie badań krwi i wywiadu medycznego możesz pozbyć się skutecznie objawów alergii i nietolerancji stosując dietę precyzyjnie eliminującą alergeny i nietolerowane produkty.

Efekty na co dzień

Zobacz ile możesz zyskać dzięki spersonalizowane diecie. Osiągnij biochemiczne zdrowie.

Oczyść organizm

Zgromadzone przez lata w ciele toksyny zatykają szlaki metaboliczne, uniemożliwiając odchudzanie. Powodują stany zapalne, choroby, zatrzymywanie wody, migreny, obrzęki i złe samopoczucie. Oczyszczenie ciała z toksyn uwolni Cię od tych przypadłości i poprawi jakość życia na co dzień.

Wzmocnij odporność

Częste zaziębienia, przewlekły katar, bóle gardła, głowy nie muszą być regułą. Silna odporność bierze się z właściwego odżywienia komórek i umożliwienia optymalnej pracy układowi immunologicznemu.

Wyrównaj hormony

Stres, niewłaściwa dieta, brak ruchu, chemia w żywności, przebyte choroby, powodują zmiany hormonalne. Zmiany te hamują proces odchudzania sprawiając, że z wiekiem staje się trudniejsze. Dzięki odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej możesz wspomóc swój układ hormonalny, a także zwiększyć libido

Kazimierz Dargiewicz fioletowe serce

Odżyw komórki

W ludzkim ciele znajduje się 30 bln własnych komórek i ok. 39 bln komórek bakterii. Każda z nich pełni określoną rolę w naszym ciele. Właściwa dieta dostarcza komórkom substancji, których potrzebują do funkcjonowania i uwalnia od toksyn.

Ustabilizuj poziom cukru

Regulacja poziomu cukru we krwi to najważniejszy cel w leczeniu insulinooporności i cukrzycy. Nadmiar cukru nie tylko odkłada się postaci tkanki tłuszczowej ale również prowadzi do nadciśnienia.

Usprawnij trawienie

Dzięki regulacji PH żołądka pozbędziesz się zgagi i problemów z trawieniem. Istotą trawienia jest również zadbanie o prawidłowe wchłanianie substancji oraz ich transport do komórek.

Poznaj historie sukcesu

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkich filmów w których moi podopieczni opowiadają o celach, które osiągnęli.

Zacznij trening z dietą w 4 krokach

Dołącz do grona zadowolonych podopiecznych, napisz swoją historię sukcesu i osiągnij swój cel.

1. Zarezerwuj termin spotkania

Dokonaj płatności w celu rezerwacji terminu. Skontaktuje się z Tobą, aby wspólnie ustalić termin pierwszego treningu z wizytą dietetyczną.

w

2. Spotkajmy się!

Będę czekał na Ciebie przed recepcją w Impuls Training Center. Zabierz ze sobą ręcznik, strój sportowy i butelkę wody. Porozmawiamy o Twoich celach, przeprowadzimy wywiad medyczny i żywieniowy, analizę składu ciała i pomiary. Następnie przejdziemy na salę, gdzie odbędzie się ocena funkcjonalna ruchu i trening wprowadzający.

3. Przejdź kompletną metamorfozę

Przez najbliższy miesiąc będziemy spotykać się 2x w tygodniu na treningach personalnych realizując założenia naszego pierwszego spotkania, oraz otrzymasz dietę precyzyjnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

4. Ciesz się efektami

Co miesiąc wykonujemy analizę składu ciała, oraz otrzymujesz raport o swoich postępach treningowo-dietetycznych.

Trening Personalny
z dietą Warszawa

pierwszy trening z wizytą dietetyczną warszawa bielany

Na start – zaplanuj swój sukces

Pierwszy trening
z wizytą dietetyczną

Z

Analiza składu ciała i pomiary

Z

Wywiad medyczny

Z

Ocena funkcjonalna ruchu

Z

Trening wprowadzający

Z

Konto pacjenta online

Z

Wywiad żywieniowy

Z

Analiza sposobu żywienia

Z

Analiza badań krwi

Z

Wstępny plan działania

Z

Raport o stanie organizmu na e-mail

180zł
trening personalny z dieta warszawa plan miesięczny

Realizacja – Podążaj do celu

Trening Personalny
z dietą plan miesięczny

Z

8x Treningi Personalne

Z

Realizacja indywidualnego programu

Z

Wsparcie i motywacja

Z

Uzupełniające ćwiczenia (opcjonalnie)

Z

2 tygodniowy program żywieniowy

Z

Dostęp z konta pacjenta online

Z

Przejrzysty PDF wysyłany na e-mail

Z

Wygodna lista zakupów spożywczych

Z

Stały kontakt przez okres współpracy

Z

1x Analiza postępów

1300zł
trening personalny z dieta warszawa plan 3-miesięczny

Realizacja – Podążaj do celu

Trening Personalny
z dietą plan 3-miesięczny

Z

24x Treningi Personalne

Z

Realizacja indywidualnego programu

Z

Wsparcie i motywacja

Z

Uzupełniające ćwiczenia (opcjonalnie)

Z

3x 2 tygodniowy program żywieniowy

Z

Dostęp z konta pacjenta online

Z

Przejrzysty PDF wysyłany na e-mail

Z

Wygodna lista zakupów spożywczych

Z

Stały kontakt przez okres współpracy

Z

3x Analiza postępów

3900zł 3600zł

Co jeszcze zyskujesz łącząc
trening z dietą?

Integracja pomiarów z kontem pacjenta online

Pomiary i wyniki analizy składu ciała będą dostępne na Twoim koncie pacjenta online, gdzie możesz śledzić swoje postępy.

Szybsze efekty

Możliwość dostosowania treningu i diety jednocześnie, daje możliwość stworzenia bardzo kompleksowego i precyzyjnego planu nastawionego na cel. Widząc Cię dwa razy w tygodniu na treningach mam również szansę odpowiedzieć na pytania dotyczące diety i zmotywować Cię do działania.

Czas

Zadbasz o trening i dietę, bez konieczności umawiania się oddzielnie do trenera i dietetyka, co mnoży czas i koszty, oraz sprawia, że musisz się powtarzać. Dysponuję analizatorem składu ciała klasy medycznej, programem dietetycznym i wykształceniem kierunkowym (mgr dietetyki).

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do pierwszego treningu z wizytą dietetyczną?

Konsultacja treningowo-dietetyczna

Przed pierwszym treningiem z wizytą dietetyczną stworzę dla Ciebie konto pacjenta online na którym będzie czekała ankieta do wypełnienia jak również poproszę Cię o stworzenie dzienniczka żywieniowego (szczegóły podam w e-mailu). Dzięki tym informacjom będę mógł się przygotować do naszego spotkania, a ankieta będzie bazą do naszej rozmowy (dzięki temu na spotkaniu nie tracimy czasu na jej wypełnianie i możemy skupić się na omawianiu szczegółów i Twoich pytaniach).

Na pierwszy trening z wizytą dietetyczną proszę zabrać ze sobą wygodny strój sportowy.
Wymagane jest posiadanie wejścia jednorazowego na siłownię/aktywnego karnetu na siłownię/karty multisport/fitprofit.

Spotykamy się przed recepcją w poczekalni. Najpierw przeprowadzimy krótką rozmowę następnie analizę ciała i pomiary (w ustronnym miejscu) oraz wywiad medyczny. Następnie przejdziemy do części treningowej na sali gdzie odbędzie się ocena funkcjonalna ruchu i pierwszy trening personalny.

Po treningu omówimy wcześniej wypełnioną na koncie pacjenta ankietę i dzienniczek żywieniowy, oraz porozmawiamy o diecie.

 

Ile czasu trwa sesja treningu personalnego?

Trening personalny trwa 60min

Gdzie odbywają się treningi personalne?

Treningi personalne odbywają się w klubie Impuls Training Center na ul. Daniłowsiego 2/4 w Warszawie.

Ile mam czasu na wykorzystanie treningów?

Dokonuję wszelkich starań abyśmy, realizowali 8 treningów w miesiącu, czyli 2 treningi na tydzień. Początek miesiąca to pierwszy trening z nowego pakietu. Zgrywamy w tym celu terminy – stałe, a czasem bardziej ruchome. O ewentualnych zmianach informujemy wzajemnie z 24h wyprzedzeniem. Pozwala to na zachowanie systematyczności, regeneracji i spełnienie założeń ustalonych na konsultacji. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odrabiania treningów. Wtedy, gdy w jednym tygodniu wypadnie nam trening, w kolejnym możemy umówić 3 spotkania, ewentualnie przesunąć je na kolejny miesiąc przy założeniu kontynuowania współpracy. Dłuższe wyjazdy komunikujemy z wyprzedzeniem. Szczegóły współpracy znajdziesz w regulaminie treningów.

Czy po miesiącu treningów personalnych, mogę wybrać w kolejnym miesiącu treningi z dietą?
Tak
W jakiej formie otrzymam jadłospis?

Dietę otrzymasz w formie pdf na email. Przepisy i kolejne dni jadłospisu prezentowane są w przejrzysty sposób na osobnych stronach. Dodatkowo dieta zawiera podsumowanie tygodnia i listę zakupów. Jadłospis jest dostępny również z konta pacjenta online, oraz aplikacji mobilnej.

Jak wygląda długoterminowa terapia żywieniowa?

W zależności od Celów i preferencji współpraca dietetyczna może mieć charakter ciągły, wtedy co miesiąc spotykamy się na wizycie online, lub w przypadku połączenia diety z treningami mamy okazje do omówienia szczegółów w ramach analizy postępów.

Cierpię na alergie i nietolerancje pokarmowe, czy zostaną uwzględnione w diecie?

Wywiad medyczny i żywieniowy uwzględnia wszystkie informacje o Twoim stanie zdrowia – w tym nietolerancjach pokarmowych i alergiach. Dzięki temu masz pewność, że produkty które spożywasz nie będą Ci szkodzić.

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych efektów?
Pierwsze efekty w postaci poprawy samopoczucia, kondycji i zwiększenia sprawności powinny być widoczne po miesiącu treningów. Po tym okresie również pojawiają się pierwsze efekty sylwetkowe – spadek kilogramów oraz ujędrnienie skóry czyli pierwsza oznaka modelowania ciała.

W zależności od celu i stanu zdrowia oczekiwanie na efekty będzie się różnić, jednak poprawa samopoczucia jest odczuwalna już po dwóch tygodniach. Już po tygodniu zaczynają spadać pierwsze kilogramy. Nic nie dzieje się z dnia na dzień, a zmiany wymagają czasu. Indywidualizacja diety pozwoli Ci skrócić ten czas do minimum i uzyskać efekty zdrowotne i sylwetkowe.

Czy układasz diety przy chorobach tarczycy?

Odpowiedni sposób żywienia jest elementem leczenia chorób tarczy, a w szczególności niedoczynności i Hashimoto. Eliminacja czynników zapalnych, uzupełnienie niedoborów w diecie i oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala tarczycy optymalnie funkcjonować. Dzięki analizie wyników badań krwi pod kątem obecności kluczowych składników można za pomocą odżywiania precyzyjnie wspomóc leczenie endokrynologiczne.

Czy decydując się na treningi personalne bez diety osiągnę swój cel?

Zależy od celu. Jeśli Twoje cele są typowo związane z układem ruchu np. poprawa sprawności, wydolności, zmniejszenie bólu pleców przy siedzącym trybie życia to zdecydowanie tak. Trening w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i poprawi Twoją jakość, życia.

Jeśli natomiast masz duże problemy ze zdrowiem od strony metabolicznej; insulinooporność, otyłość, choroby autoimmunologiczne, to najważniejsza dla Twojego zdrowia będzie odpowiednia dieta, redukcja stresu, regulacja rytmu dobowego, codzinna aktywność fizyczna typu spacery, a treningi będą wspomagać ten proces.

Jeśli zależy Ci mocno na poprawie wyglądu sylwetki, chcesz schudnąć bez utraty mieśni i wiszącej skóry. Albo w drugą stronę nabrać masy mięśniowej, to zdecydowanie połączenie diety i treningu będzie tutaj najlepsze. 

Zapytaj o trening z dietą

Wymagana zgoda

error: Content is protected !!