Treningi Personalne Warszawa | Historia Kasi

15.06.2020 | Historie sukcesu

Treningi Personalne Warszawa

Jak się dowiedziałaś o treningach personalnych?

Kazika polecił mi mój mąż, który trafił do niego z dużymi bólami pleców. Po zakończeniu serii treningów, nie tylko pozbył się tego bólu pleców, ale też pokochał siłownię, więc zachęcił mnie, żebym też zaczęła ćwiczyć.

Jakie były Twoje cele związane z treningami personalnymi?

Tak naprawdę podobnie, też zmagałam się z bólem pleców, ale chciałam rozpocząć ćwiczenia na siłowni i sama trochę nie wiedziałam od czego zacząć i jak to zrobić, więc stwierdziłam, że ćwiczenia z Kazikiem to będzie dobry pomysł. Stopniowo zwiększaliśmy intensywność treningów, na początku uczyliśmy się wielu podstawowych rzeczy, stabilizacji mięśni całego ciała podczas ćwiczeń i przechodziliśmy do coraz bardziej zaawansowanych rzeczy, kończąc na podnoszeniu ciężarów.

Czy miałaś obawy przed rozpoczęciem treningów personalnych?

Nie wiedziałam, czy siłownia to będzie faktycznie coś dla mnie. Nigdy wcześniej nie chodziłam sama na siłownię, jedynie na jakieś zorganizowane ćwiczenia, więc wynikało to pewnie trochę też z niewiedzy i tego, że do końca nie wiedziałam jak poruszać się w tej przestrzeni, jak korzystać z maszyn, ale samodzielnie wykonywać treningi z przyrządami tym bardziej, więc start z Kazikiem był fajnym sposobem żeby nauczyć się tego wszystkiego i móc samodzielnie korzystać z tego.

Jakie cele osiągnęłaś dzięki treningom personalnym?

W ciągu półrocznego treningu udało mi się nie tylko zrzucić tkankę tłuszczową, ale także znacznie zwiększyć tkankę mięśniową, przez co generalnie lepiej czuję się w swoim ciele.

Jak oceniasz współpracę ze mną?

Kazik jest bardzo fajnym i wyrozumiałym trenerem, ale tak naprawdę potrafi też przycisnąć i bardzo dobrze mi się z nim ćwiczyło. Polecam

Kazimierz Dargiewicz

Kazimierz Dargiewicz

Dietetyk i Trener Personalny

O 7 lat pomagam osobom prowadzącym intensywny tryb życia kształtować sylwetkę, redukować tkankę tłuszczową, bezpiecznie rozpocząć aktywność fizyczną i osiągnąć sprawnie funkcjonujący organizm.

Historie sukcesu
Seria filmów w których osoby z którymi miałem przyjemność współpracować opowiadają o swojej drodze do osiągnięcia celów związanych ze zdrowiem i sylwetką.

Jeśli zainspirowały Cię historie
i szukasz trenera personalnego
i dietetyka w Warszawie z którym osiągniesz wymarzone cele to zapraszam Cię do współpracy.

https://kazimierzdargiewicz.pl/trening-personalny-warszawa-bielany/

https://kazimierzdargiewicz.pl/trening-personalny-z-dieta-warszawa-bielany/

Trening Personalny Warszawa Trening Personalny Warszawa Bielany Trening Personalny Warszawa Bemowo Trening Personalny Warszawa Wola

error: Content is protected !!